NASZA OFERTA

Nasza firma dysponuje szeregiem maszyn mobilnych do przerobu recyklingu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

NASZA FLOTA

Dysponujemy szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów.

SILVA LOGISTIC SYSTEM

PRACA: Manager ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: Mielec

Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe.

ZADANIA

Zarządzanie oraz realizacja projektów z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, ochrona powietrza, emisja hałasu) w strukturze rozproszonej

Ewidencja odpadów, w tym nadzór i kontrola wypełnienia Kartami Przekazania Odpadów wytwarzanych oraz pozyskiwanych do odzysku

Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań, statystyk i naliczanie oraz dokonywanie opłat wynikających z przepisów

Składanie sprawozdań i wniosków oraz konsultowanie projektów z odpowiednimi służbami, uzyskiwanie pozwoleń i decyzji środowiskowych

Współpraca z Wydziałem i Inspekcją Ochrony Środowiska, udział w kontrolach oraz realizacji zaleceń pokontrolnych

Bieżąca kontrola procedur zakładowych, dostawców i odbiorców

Kontakt z odbiorcami – koordynowanie i monitorowanie pomiarów, badań i odbiorów

WYMAGANIA

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Praktyczna znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska

Gotowość do odbywania podróży służbowych – około 25%

Umiejętność pracy w strukturze rozproszonej

Znajomość języka angielskiego – mile widziane

Odpowiedzialność, sumienność, wytrwałość i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY

Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

Atrakcyjny system nagród miesięcznych

Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

Program poleceń pracowniczych

Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

Aplikuj – rekrutacja.silva@kronospan.pl bądź wyślij SMS o treści PRACA pod numer 885 285 334

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 673-16-97-591 silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl