Przedstawiciele regionalni

Paweł Hudaniec

+48 607 910 024
p.hudaniec@kronospan.pl
IMPORT

Marcin Cieślak

+48 607 910 008
m.cieslak@kronospan.pl
województwa: lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Jacek Szpakowski

+48 518 285 024
j.szpakowski@kronospan.pl
województwa: warmińsko-mazurskie

Grzegorz Pawlik

+48 607 910 124
g.pawlik@kronospan.pl
województwa: łódzkie

Tomasz Kowalik

+48 518 285 076
t.kowalik@kronospan.pl
woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Ernest Adamczyk

+48 605 511 030
e.adamczyk@kronospan.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie

Piotr Świerczyński

+48 518 285 137
p.swierczynski@kronospan.pl
województwa: mazowieckie i podlaskie

Dominik Gawryś

+48 607 910 122
d.gawrys2@kronospan.pl
województwa: lubelskie, podkarpackie

Andrzej Cyrybał

+48 518 285 078
a.cyrybal@kronospan.pl
województwa: małopolskie, świętokrzyskie

Grzegorz Fusiara

+48 607 910 147
g.fusiara@kronospan.pl
województwa: zachodniopomorskie, pomorskie
1

NASZ ADRES

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
  NIP: 673-16-97-591
silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl