NASZA OFERTA

Nasza firma dysponuje szeregiem maszyn mobilnych do przerobu recyklingu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

NASZA FLOTA

Dysponujemy szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów.

SILVA LOGISTIC SYSTEM

PRACA: Specjalista ds.płac

Miejsce pracy: Mielec / Strzelce Opolskie

ZADANIA

Kompletne rozliczanie wynagrodzeń (tworzenie listy płac, naliczanie wynagrodzeń)

Administrowanie dokumentacją pracowniczą i innymi dokumentami związanymi z obsługą płacową pracowników i zleceniobiorców

Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, sprawozdań GUS

Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji czasu pracy w trybie miesięcznym

Sporządzanie raportów, zestawień płacowych na potrzeby Spółki

WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe w naliczaniu wynagrodzeń zdobyte w obszarze płac lub księgowości

Doświadczenia w naliczaniu czasu pracy

Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych oraz MS Excel

Praktycznej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

OFERUJEMY

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży

Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego

Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas okresu wdrożenia do organizacji

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z określonymi predyspozycjami

Wsparcie w ewentualnej relokacji

Aplikuj – rekrutacja.silva@kronospan.pl bądź wyślij SMS o treści PRACA pod numer 885 285 334

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 673-16-97-591 silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl