NASZA OFERTA

Nasza firma dysponuje szeregiem maszyn mobilnych do przerobu recyklingu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

BAZA SPRZĘTOWA

Dysponujemy szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów.

SILVA LOGISTIC SYSTEM

O NAS

Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię.
Działalność rozpoczęliśmy w 2001 r. Od początku istnienia zajmujemy się odbiorem i przerobem odpadów drzewnych dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w obsłudze zakładów przemysłowych na terenie całego kraju pozwoliły stworzyć rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom w zakresie zarządzania strumieniem odpadów.

Gwarantujemy świadczenie usług w sposób nieuciążliwy dla Państwa pracowników
i funkcjonowania zakładu, zgodnie z harmonogramem ich pracy, rygorystycznie przestrzegając norm i przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz postępowania z odpadami.

Obsługa systemu gospodarki odpadami przez SILVA Sp. z o.o. obejmuje:

  • wstawienie kontenerów do Państwa zakładu
  • zestawienia miesięczne ilości i rodzaju odebranych od Państwa odpadów
  • potwierdzanie ilości odpadów opakowaniowych przekazanych przez wytwórcę do recyklingu dokumentami DPO i DPR
  • gwarantujemy ciągłość odbioru z miejsc tymczasowego gromadzenia odpadów (nie zaleganie odpadów) przy zgromadzeniu większej ilości odpadu możliwość utylizacji u odbiorcy

Posiadamy w Polsce dziewięć magazynów zlokalizowanych w: Mielcu, Szczecinku, Strzelcach Opolskich, Dobroszycach, Łodzi, Dalekich k. Wyszkowa, Witkowie k/ Poznania, Bielicach. Dzięki temu odbiór odpadów drzewnych jest możliwy z każdego zakątka kraju.

Silva Recycling dysponuje szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego w tym mobilne rębaki  które pozwalają na miejscu u dostawcy rozdrobnić odpad drzewny.

Jesteśmy dla Państwa „Pogotowiem Drzewnym” dostosowującym rozwiązanie do Państwa potrzeb w gospodarce odpadami.

W ramach współpracy  z Działem Transportu Silva, Silva Recycling korzysta  z taboru  samochodowego w ilości około 300 samochodów, w tym:

  • samochody kontenerowe do odbioru kontenerów z odpadami drzewnymi,
  • samochody samozaładowcze HDS odbierające jednorazowo duże ilości zgromadzonych lub zalegających odpadów (optymalizacja kosztu transportu odpadu),
  • naczepy i ruchome podłogi

Zapraszamy do współpracy.

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 673-16-97-591 
silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
tel.: 17 582 23 25
NIP: 673-16-97-591 silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl

Copyright ©2020 Silva-Recycling Sp.z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone