NASZA OFERTA

Nasza firma dysponuje szeregiem maszyn mobilnych do przerobu recyklingu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

NASZA FLOTA

Dysponujemy szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów.

SILVA LOGISTIC SYSTEM

PRACA: Magazynier

Miejsce pracy: Szczecinek / Mielec

Praca na magazynie części zamiennych i materiałów do pojazdów i maszyn m. in. samochody ciężarowe, ładowarki, wózki widłowe.

ZADANIA

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

Prowadzenie ścisłej ewidencji w systemie

Kontrolowanie i utrzymywanie stałych stanów magazynowych poszczególnych części

Dbanie o porządek na powierzonym terenie

Stała współpraca z działem zakupów i warsztatem samochodowym

WYMAGANIA

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Uprawnienia na wózek widłowy UDT

Znajomość zagadnień związanych z mechaniką i eksploatacją pojazdów oraz zasady gospodarki magazynowej

OFERUJEMY

Terminowość wypłat wynagrodzeń

Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego

Comiesięczna nagroda uznaniowa

Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Szkolenia wstępne i stanowiskowe

Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikuj – rekrutacja.silva@kronospan.pl bądź wyślij SMS o treści PRACA pod numer 885 285 334

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
NIP: 673-16-97-591 silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl