NASZA OFERTA

Nasza firma dysponuje szeregiem maszyn mobilnych do przerobu recyklingu dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

NASZA FLOTA

Dysponujemy szerokim asortymentem pojazdów i sprzętu specjalistycznego, posiada tabor samochodowy w ilości ponad 200 samochodów.

SILVA LOGISTIC SYSTEM

WYDARZENIA: RECYCLING

Recyklingowe Zwierzaki Cudaki

maj 7, 2021

Ze zużytych butelek, zakrętek, puszek, rolek po papierze, kartonów, a nawet części od prysznica powstały podwodne i lądowe zwierzaki, stworzone przez wyobraźnię i zręczne dłonie dzieci naszych pracowników. Poznajcie efekty zabawy „Recyklingowe Zwierzaki Cudaki”, zorganizowanej z okazji Dnia Ziemi (22 kwietnia). 

Drewno jest cennym surowcem. Doskonale o tym wiemy i dlatego tak dbamy, by odzyskiwać tego surowca najwięcej, jak to możliwe. Działania Silvy skupiają się na tym by jak najwięcej drewna poużytkowego trafiło do recyklingu, a potem wróciło na rynek w produktach Kronospan.

O tym, jak cenne skarby kryją się w zużytych przedmiotach, przekonały się po raz kolejny dzieci, które wzięły udział w naszej zabawie „Recyklingowe Zwierzaki Cudaki”. Zadaniem, jakie przed nimi postawiliśmy, było stworzenie zwierzaka z rzeczy odzyskanych ze zużytych przedmiotów. Chcieliśmy im w ten sposób uświadomić, że przedmiot raz wykorzystany, może znaleźć zupełnie nowe zastosowanie. To ważne, żeby jak najwięcej osób zdało sobie sprawę, że recykling jest przyszłością świata. W trosce o środowisko i klimat musimy nauczyć się dawać rzeczom drugie życie. Młode pokolenie potrafi to coraz lepiej, czego dowodem są wszystkie prace stworzone przez dzieci naszych pracowników.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie!

Mielec:

1 wyróżnienie – Sowa – Amelia lat 12.

2 wyróżnienie – Krokodyl – Kacper lat 13.

3 wyróżnienie – Piggy – Anna lat 12.

Szczecinek

1 wyróżnienie – Biedroszpanka – Maja lat 9.

2 wyróżnienie – Tereska – Oliwier lat 5.

3 wyróżnienie – Krokogryzak – Aleksandra lat 6,5.

Strzelce Opolskie

1 wyróżnienie, Lisek, Alan lat 9.

2 wyróżnienie, Kronozaur, Nadia lat 12.

3 wyróżnienie, Kronoszpon, Adam lat 8.

Jasło

1 wyróżnienie – żółw – Dominik lat 10.

2 wyróżnienie – rekin – Julia lat 4.5.

3 wyróżnienie – wąż Dino – Mateusz lat 9.

4 Wyróżnienie: kot Ocelot – Kinga lat 13.

Dane teleadresowe

SILVA Recycling
ul. 1 Maja 52
47-100 Strzelce Opolskie
tel.: 17 582 23 25
NIP: 673-16-97-591 silva.recycling@kronospan.pl
www.silva-recycling.pl

Copyright ©2020 Silva-Recycling Sp.z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone